Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Stowarzyszenie
· Władze
· Lista członków LGD
· Statut
· LSR
· Rada
· Regulaminy
· Dokumenty członkowskie
Region objęty LSR
· Gmina Aleksandrów
· Gmina Inowłódz
· Gmina Czerniewice
· Gmina i Miasto Drzewica
· Gmina Lubochnia
· Gmina Mniszków
· Gmina Opoczno
· Gmina Poświętne
· Gmina Rzeczyca
· Miasto i Gmina Przedbórz
· Gmina Sławno
· Miasto i Gmina Sulejów
· Gmina Tomaszów Maz.
· Gmina Wielgomłyny
· Miasto i Gmina Wolbórz

Projekt partnerski

Skrzynka

Wydarzenia

Leader
· LEADER 2007-2013
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Władze
Władze Stowarzyszenia Dolina Pilicy wybrane przez Walne Zebranie Członków

SKŁAD ZARZĄDU: z dnia 25 IX 2017r.

  1. Bronisław Helman - Prezes Zarządu
  2. Jerzy Wijata - V-ce Prezes Zarządu
  3. Sławomir Zwierzchowski - V-ce Prezes Zarządu
  4. Ewa Kwaśkiewicz-Tomasik - Sekretarz
  5. Elżbieta Bąk - Skarbnik
  6. Bartosz Borkowski
  7. Stanisław Cieciura
  8. Szczepan Goska
  9. Wiesława Gierach
  10. Andrzej Krzyżanowski
  11. Małgorzata Misiak
  12. Katarzyna Stalka
  13. Beata Szlęzak
  14. Krzysztof Wlazło
  15. Andrzej Wołoszyn


SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:
z dnia 09 XII 2015r.

  1. Barbara Robak - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Władysław Wójciak - V-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  3. Aleksandra Manowska-Borycka - Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  4. Zbigniew Szczot
  5. Józef Dąbrowski

SKŁAD RADY: z dnia 25 IX 2017r.

Lp.
Gmina
Imię i nazwisko
Sektor
1.
Przedbórz
Miłosz Naczyński - Przewodniczący
publiczny
2.
Sulejów
Dorota Jankowska - Wiceprzewodnicząca
publiczny
3.
Inowłódz
Bogdan Kącki - Wiceprzewodniczący
publiczny
4.
Sławno
Marianna Śmiechowska - Sekretarz
społeczny
5.
Mniszków
Piotr Abratkiewicz
gospodarczy
6.
Wielgomłyny
Alina Dyżewska
społeczny
7.
Opoczno
Magdalena Konecka
społeczny
8.
Aleksandrów
Anna Zaborowska
społeczny
9.
Czerniewice
Aneta Marcjanik
społeczny
10.
Tomaszów Maz.
Hieronim Nawrocki
społeczny
11.
Drzewica
Beata Wołonkiewicz
mieszkaniec
12.
Lubochnia
Marcin Tuz
gospodarczy
13.
Rzeczyca
Stanisław Socha
gospodarczy
14.
Wolbórz
Jacek Tomanek
gospodarczy
15.
Poświętne
Marek Abel
gospodarczy
ARCHIWUM



 

 

PROW 2014-2020

Warsztaty

Nasze projekty






Projekty współpracy

PROW 2007-2013
Granty

Szlak Konny