Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Stowarzyszenie
· Władze
· Lista członków LGD
· Statut
· LSR
· Rada
· Regulaminy
· Dokumenty członkowskie
Region objęty LSR
· Gmina Aleksandrów
· Gmina Inowłódz
· Gmina Czerniewice
· Gmina i Miasto Drzewica
· Gmina Lubochnia
· Gmina Mniszków
· Gmina Opoczno
· Gmina Poświętne
· Gmina Rzeczyca
· Miasto i Gmina Przedbórz
· Gmina Sławno
· Miasto i Gmina Sulejów
· Gmina Tomaszów Maz.
· Gmina Wielgomłyny
· Miasto i Gmina Wolbórz

Projekt partnerski

Skrzynka

Wydarzenia

Leader
· LEADER 2007-2013
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Władze
Władze wybrane przez Walne Zebranie Członków na dzień 15 XII 2016

SKŁAD ZARZĄDU:

  1. Bronisław Helman - Prezes Zarządu
  2. Jerzy Wijata - V-ce Prezes Zarządu
  3. Sławomir Zwierzchowski - V-ce Prezes Zarządu
  4. Ewa Kwaśkiewicz-Tomasik - Sekretarz
  5. Elżbieta Bąk - Skarbnik
  6. Bernadeta Banaszczyk
  7. Stanisław Cieciura
  8. Szczepan Goska
  9. Wiesława Gierach
  10. Andrzej Krzyżanowski
  11. Małgorzata Misiak
  12. Elżbieta Stalka
  13. Szlęzak Beata
  14. Krzysztof Wlazło
  15. Andrzej Wołoszyn


SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:

  1. Barbara Robak - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
  2. Władysław Wójciak - V-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
  3. Aleksandra Manowska - Sekretarz Komisji Rewizyjnej
  4. Zbigniew Szczot
  5. Józef Dąbrowski

SKŁAD RADY: wybrany przez Walne Zebranie Członków na dzień 15 XII 2016

Lp.
Gmina
Imię i nazwisko
Sektor
1.
Przedbórz
Miłosz Naczyński - Przewodniczący
publiczny
2.
Sulejów
Dorota Jankowska - Wiceprzewodnicząca
publiczny
3.
Inowłódz
Bogdan Kącki - Wiceprzewodniczący
publiczny
4.
Sławno
Marianna Śmiechowska - Sekretarz
gospodarczy
5.
Mniszków
Piotr Abratkiewicz
gospodarczy
6.
Wielgomłyny
Alina Dyżewska
społeczny
7.
Opoczno
Łukasz Konecki
społeczny
8.
Aleksandrów
Ewa Kuchta
społeczny
9.
Czerniewice
Aneta Marcjanik
społeczny
10.
Tomaszów Maz.
Hieronim Nawrocki
społeczny
11.
Drzewica
Janusz Reszelewski
publiczny
12.
Lubochnia
Jolanta Kacperek
społeczny
13.
Rzeczyca
Stanisław Socha
gospodarczy
14.
Wolbórz
Michał Szymański
gospodarczy
15.
Poświętne
Waldemar Włodarczyk
gospodarczy
ARCHIWUM



 

 

PROW 2014-2020

Warsztaty

Nasze projekty






Projekty współpracy

PROW 2007-2013
Granty

Szlak Konny