MARKA Dolina Pilicy

Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Stowarzyszenie
· RODO
· Władze
· Lista członków LGD
· Statut
· LSR
· Rada
· Regulaminy
· Dokumenty członkowskie
Region objęty LSR
· Gmina Aleksandrów
· Gmina Inowłódz
· Gmina Czerniewice
· Gmina Drzewica
· Gmina Lubochnia
· Gmina Mniszków
· Gmina Opoczno
· Gmina Poświętne
· Gmina Rzeczyca
· Miasto i Gmina Przedbórz
· Gmina Sławno
· Miasto i Gmina Sulejów
· Gmina Tomaszów Maz.
· Gmina Wielgomłyny
· Miasto i Gmina Wolbórz

Projekty partnerskie


Wydarzenia

Leader
· LEADER 2007-2013
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szlak Konny


Ważne informacje dot. "małych projektów" - materiały ze szkolenia dla pracowników lgd z zakresu obsługi wnioskówW dniu 07.12.2009 r. w Sali Obrad Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi odbyło się szkolenie dla pracowników lokalnych grup działania.
Celem niniejszego szkolenia było praktyczne przygotowanie pracowników lgd do obsługi wniosków o przyznanie pomocy oraz wniosków o płatność dla małych projektów oraz operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania '"Odnowa i rozwój wsi" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
W związku z rozpoczęciem przez Stowarzyszenie Dolina Pilicy od 28.12.2009 r. do 22.01.2009 r.  naboru wniosków o przyznanie pomocy w ramach "małych projektów" poniżej zamieszczamy do pobrania komplet aktualnych materiałów dotyczących tegoż działania.


Materiały ze szkolenia:
  • Zakres "małych projektów" tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi (pobierz)
  • Beneficjenci "małych projektów" tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale  przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi (pobierz)
  • Załączniki do wniosku o przyznanie pomocy na "małe projekty" (pobierz)
  • Koszty kwalifikowalne "małych projektów" tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi (pobierz)
  • Wniosek o przyznanie pomocy Oś 4 Leader w ramach PROW 2007-2013  Działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi (pobierz)
  • Instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie pomocy w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla małych projektów tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętego PROW 2007-2013 (pobierz)
  • Wniosek o płatność w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3., ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi (pobierz)
  • Instrukcja wypełniania wniosku o płatność Działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007-2013 dla małych projektów (pobierz)
  • Prezentacja dot. umowy przyznania pomocy w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - małe projekty (pobierz)
PROW 2014-2020


Warsztaty

Nasze projekty


Projekty współpracy

PROW 2007-2013
Granty